Kursy walut NBP: USD 3,68 | EUR 4,47 | CHF 4,10 |

Lublin biuro nieruchomosci Lokata - Ganscy, ul. Lipowa 29
 

 

Wyszukiwarka
Notes
Zgłoś ofertę
Kalkulator
SPRZEDAŻ z nami
ZAKUP z nami
Informacja RODO
O Firmie

Złoty medal PRO AEQUO ET BONO.

Mieszkania
Domy
Działki
Lokale
Obiekty

SPRZEDAŻ z nami

Działając w interesie Naszych Klientów tworzymy warunki do wyłonienia w ustalonym czasie możliwie najkorzystniejszej oferty zakupu lub najmu oraz udzielamy pełnego wsparcia na każdym etapie przygotowania i przeprowadzeniu transakcji

Do kogo kierujemy naszą ofertę pośrednictwa w sprzedaży ?

Naszą ofertę pośrednictwa w sprzedaży kierujemy zarówno do właścicieli nieruchomości najbardziej poszukiwanych, którzy chcą mieć pewność uzyskania możliwie najwyższej ceny, jak również do właścicieli nieruchomości trudniej zbywalnych, którzy od dłuższego czasu bez powodzenia poszukują nabywcy.

Dlaczego jesteśmy bardziej skuteczni ?

Korzystając z 30 lat doświadczeń wypracowaliśmy i z powodzeniem stosujemy procedury i metody pracy gwarantujące najwyższą skuteczność pośrednictwa w sprzedaży. Nie ograniczamy się do ogłaszania ofert nieruchomości. Uważamy, że profesjonalne pośrednictwo zapewnia znacznie więcej - realne korzyści Klienta na każdym etapie przygotowania i przeprowadzenia transakcji.

Przyjmując nieruchomość do sprzedaży dużą wagę przykładamy do prawidłowego określenia ceny ogłoszeniowej nieruchomości i jak najlepszego opracowania oferty.

Jak pracujemy - opcje do wyboru:

1. Usługa standardowa.  Jeżeli są Państwo zdecydowani na sprzedaż nieruchomości za możliwie najwyższą cenę w zaplanowanym czasie - polecamy naszą kompleksową usługę, która z pewnością doprowadzi do uzyskania najkorzystniejszej oferty zakupu - pod warunkiem określenia właściwej ceny ofertowej i odpowiedniego okresu oferowania nieruchomości na rynku.

2. Usługa uproszczona – rejestracja oferty. Jeżeli Państwo poszukują nabywcy w zakresie własnym lub jedynie rozważają sprzedaż nieruchomości - proponujemy uproszczoną usługę rejestracji oferty w naszym biurze.

Od czego zacząć ?

Na początku poprosimy Państwa o przedstawienie podstawowych informacji dotyczących sprzedawanej nieruchomości oraz zapytamy o Państwa preferencje i wysokość oczekiwanej ceny. Na tej podstawie wstępnie określimy możliwy zakres naszych usług oraz uzgodnimy termin obejrzenia nieruchomości.

Następnie:

  • szczegółowo zapoznamy się z dostarczonym opisem i dokumentacją nieruchomości;
  • przeprowadzimy wizytację nieruchomości w terenie z wykonaniem dokumentacji fotograficznej i niezbędnych obmiarów;
  • przeprowadzimy analizę uzyskanych danych pod kątem optymalnych warunków sprzedaży Państwa nieruchomości;
  • opracujemy ofertę sprzedaży oraz katalog zdjęć reklamowych;
  • oferta będzie reklamowana i rozpowszechniana na koszt biura, w tym na płatnych portalach ogłoszeniowych;
  • podjęte zostaną wszelkie ustalone czynności w celu uzyskania maksymalnej ceny sprzedaży w oznaczonym czasie.

 

WYNAGRODZENIE BIURA.

  • W ramach usługi podstawowej prowizję pobieramy od jednej strony transakcji sprzedaży – właściciela nieruchomości, którego interesy reprezentujemy.
  • Stosujemy stawki prowizji konkurencyjne na lokalnym rynku.
  • Na wypadek rezygnacji ze sprzedaży nieruchomości możemy zastrzec wynagrodzenie częściowe odpowiadające poniesionym przez biuro kosztom rozpowszechniania oferty.

W naszym biurze właściciel nieruchomości płaci prowizję wyłącznie za siebie - nigdy za nabywcę.

 

© 2021 LOKATA-Gańscy, Kancelaria Nieruchomości.. Wszystkie prawa zastrzeżone.