Kursy walut NBP: USD 3,81 | EUR 4,53 | CHF 4,12 |

Lublin biuro nieruchomosci Lokata - Ganscy, ul. Lipowa 29
 

 

Wyszukiwarka
Notes
Zgłoś ofertę
Kalkulator
SPRZEDAŻ z nami
ZAKUP z nami
Informacja RODO
O Firmie
OFERTA PRACY z nami

Złoty medal PRO AEQUO ET BONO.

Mieszkania
Domy
Działki
Lokale
Obiekty

ZAKUP z nami

Osoby zainteresowane zakupem lub najmem nieruchomości mogą:

  • skorzystać z pojedynczych ofert aktualnie publikowanych przez nasze biuro
  • zwrócić się o pomoc w wyszukaniu odpowiedniej nieruchomości oraz wsparcie w uzgodnieniu warunków, przygotowaniu i przeprowadzeniu transakcji.

Jakość publikowanych ofert.

Naszym celem jest prezentowanie ciekawych ofert sprzedaży w dobrych cenach, które dobieramy możliwie jak najstaranniej. Znajdą Państwo u nas zarówno nieruchomości niedrogie jak i luksusowe. Zawsze kierujemy się obiektywnymi walorami nieruchomości. Dbamy o jakość i rzetelność opisów ofertowych. W naszych ofertach staramy się podkreślać unikalne cechy nieruchomości, które mogą mieć znaczenie dla kupujących. Publikujemy także wybrane oferty pośredników współpracujących. Rezygnujemy z ofert przeszacowanych. Nie publikujemy ofert fikcyjnych, nieaktualnych lub wymagających aktualizacji.

Jak można skorzystać z publikowanych przez nas ofert (?)

By skorzystać z większości publikowanych przez nas ofert nie jest konieczna umowa pośrednictwa. Prezentacje umawiane są bezpłatnie a w razie transakcji nabywca nie płaci prowizji.

Do kogo kierujemy ofertę pośrednictwa w zakupie nieruchomości (?)

Ofertę zawarcia umowy pośrednictwa w zakupie nieruchomości kierujemy do osób zainteresowanych naszą pomocą w wyszukaniu najbardziej odpowiedniej oferty i ustaleniu możliwie najkorzystniejszych warunków transakcji. Usługa jest odpłatna.

Informowanie o szczegółach ofert.

Na zapytania o szczegóły ofert odpowiadamy telefonicznie. W przypadku kierowania zapytań pocztą elektroniczną prosimy także o podanie numeru telefonu. W miarę możliwości oddzwonimy i odpowiemy na pytania dodatkowe. W razie potrzeby zapraszamy także do naszego biura położonego w centralnym punkcie Lublina przy ulicy Lipowej 29, w pobliżu wpisanego w pejzaż miasta hotelu Victoria.

Oglądanie nieruchomości.

Warunki prezentacji nieruchomości zależą od sprzedających. Termin prezentacji zostanie umówiony telefonicznie. Zazwyczaj przed prezentacją poprosimy Państwa jedynie o potwierdzenie odbioru danych osobowo adresowych. Niekiedy prezentacja będzie wymagała wcześniejszego przyjęcia przez Państwa zobowiązania zapłaty prowizji na wypadek zakupu lub najmu wskazanej przez nas nieruchomości.

WYNAGRODZENIE BIURA.

  • Zazwyczaj kupujący nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu udziału naszego biura jako pośrednika sprzedawcy.
  • W przypadkach gdy prezentacja wybranej przez Państwa nieruchomości będzie wymagała przyjęcia zobowiązania zapłaty prowizji poinformujemy o tym telefonicznie a wysokość prowizji w razie zakupu zależnie od oferty wyniesie od 0,5 do 1,5 % ceny nieruchomości.
  • Przeciętna wysokość wynagrodzenia za pomoc wyszukaniu i nabyciu nieruchomości jest ustalana kwotowo i nie przekracza w przypadku zakupu 2 % ceny nieruchomości a w przypadku najmu 75% jednomiesięcznej stawki czynszu najmu.

 

© 2021 LOKATA-Gańscy, Kancelaria Nieruchomości.. Wszystkie prawa zastrzeżone.