Kursy walut NBP: USD 3,81 | EUR 4,53 | CHF 4,12 |

Lublin biuro nieruchomosci Lokata - Ganscy, ul. Lipowa 29
 

 

Wyszukiwarka
Notes
Zgłoś ofertę
Kalkulator
SPRZEDAŻ z nami
ZAKUP z nami
Informacja RODO
O Firmie
OFERTA PRACY z nami

Złoty medal PRO AEQUO ET BONO.

Mieszkania
Domy
Działki
Lokale
Obiekty

SPRZEDAŻ z nami

Działając w interesie Naszych Klientów tworzymy warunki do wyłonienia w ustalonym czasie możliwie najkorzystniejszej oferty zakupu lub najmu oraz udzielamy pełnego wsparcia na każdym etapie przygotowania i przeprowadzeniu transakcji

Do kogo kierujemy naszą ofertę pośrednictwa w sprzedaży ?

Naszą ofertę pośrednictwa w sprzedaży kierujemy zarówno do właścicieli nieruchomości najbardziej poszukiwanych, którzy chcą mieć pewność uzyskania możliwie najwyższej ceny, jak również do właścicieli nieruchomości trudniej zbywalnych, którzy od dłuższego czasu bez powodzenia poszukują nabywcy.

Dlaczego jesteśmy bardziej skuteczni ?

Korzystając z 26 lat doświadczeń wypracowaliśmy i z powodzeniem stosujemy metody sprzedaży gwarantujące skuteczność sięgającą 90%. Nigdy nie ograniczamy się jedynie do ogłaszania ofert nieruchomości. Uważamy, że profesjonalne pośrednictwo to znacznie więcej. Przyjmując nieruchomość do sprzedaży dużą wagę przykładamy do odpowiedniej ceny i jak najlepszego przygotowania oferty. Gdy wysokość żądanej ceny budzi nasze wątpliwości proponujemy rejestrację oferty sprzedaży w trybie uproszczonym.

Jak pracujemy - opcje do wyboru:

1. Tryb podstawowy.  Jeżeli są Państwo zdecydowani na sprzedaż swojej nieruchomości w zaplanowanym czasie za możliwie najwyższą cenę polecamy kompleksową usługę, która z pewnością doprowadzi do uzyskania najkorzystniejszej oferty zakupu - pod warunkiem uzgodnienia właściwej ceny ofertowej, odpowiedniego okresu oferowania nieruchomości oraz gwarancji praw wyłącznych. Najkorzystniejszą ofertę zakupu pomożemy wyłonić w drodze indywidualnych rokowań lub zorganizowania przetargu.

2. Tryb uproszczony – czyli rejestracja oferty. Jeżeli nie zdecydują się Państwo na sprzedaż nieruchomości w trybie podstawowym zaproponujemy Państwu uproszczoną usługę rejestracji oferty - co umożliwi nam ewentualne skierowanie do Państwa osoby zainteresowanej.

Od czego zacząć ?

Na początku poprosimy Państwa o przedstawienie podstawowych informacji i dokumentów dotyczących sprzedawanej nieruchomości oraz zapytamy o wysokość oczekiwanej ceny. Na tej podstawie wstępnie określimy możliwy sposób i zakres naszej usługi z uwzględnieniem Państwa preferencji, omówimy właściwy wzór umowy oraz uzgodnimy termin obejrzenia nieruchomości.

Następnie:

  • szczegółowo zapoznamy się z opisem i dokumentacją nieruchomości;
  • przeprowadzimy wizytację nieruchomości w terenie z wykonaniem dokumentacji fotograficznej i niezbędnych obmiarów;
  • przeprowadzimy analizę uzyskanych danych pod kątem sprzedaży Państwa nieruchomości;
  • opracujemy ofertę sprzedaży oraz katalog zdjęć reklamowych;
  • oferta będzie reklamowana i rozpowszechniana na koszt biura, w tym na płatnych portalach ogłoszeniowych;
  • podjęte zostaną wszelkie ustalone czynności w celu uzyskania maksymalnej ceny sprzedaży w oznaczonym czasie.

 

WYNAGRODZENIE BIURA.

  • Co do zasady prowizję pobieramy tylko od jednej strony transakcji – Naszego Klienta, którego interesy reprezentujemy.
  • Stosujemy konkurencyjne stawki wynagrodzenia. Przeciętna stawka prowizji w przypadku sprzedaży wynosi 2 % ceny nieruchomości a w przypadku wynajmu 75% jednomiesięcznej stawki czynszu najmu.
  • Ostateczna wysokość wynagrodzenia będzie zależała od tego czy nieruchomość należy do nieruchomości poszukiwanych, od podanej ceny a także od uzgodnionych warunków pośrednictwa.

W naszym biurze właściciel nieruchomości płaci prowizję wyłącznie za siebie - nigdy za nabywcę.

 

© 2021 LOKATA-Gańscy, Kancelaria Nieruchomości.. Wszystkie prawa zastrzeżone.